
Кам'янка-Бузький районний суд оштрафував матір за домашнє насильство. Жінка била своїх дітей капцем по сідницях, чим завдала шкоди їх психічному здоров'ю. Про це йдеться у постанові, яку оприлюднили в жовтні в Єдиному державному реєстрі, передають Патріоти України.
За даними справи, інцидент стався 28 вересня, коли жінка, яка не працює і проживає в Кам'янці-Бузькій, під час конфлікту в домі вчинила фізичне насильство відносно своєї доньки та сина.
“Вчинила домашнє насильство фізичного характеру відносно своєї доньки, а саме: била тапочком по сідниці, чим завдала шкоду її психічному здоров`ю”, — йдеться у постанові. Аналогічно вона побила і сина.
У судовому засіданні матір заперечила факт насильства та пояснила, що лише так жартувала з дітьми. Однак суд вивчив надані матеріали справи, зокрема протоколи про адміністративне правопорушення, рапорт поліції та письмові пояснення, які підтвердили факт вчинення домашнього насильства. Суд визнав жінку винною і оштрафував на 510 гривень. Крім того, з жінки стягнуть 605 грн судового збору.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...